Skuteczna Księgowość

Oferujemy usługi przeglądów księgowych i wyprowadzania zaszłości księgowych. Zapewniamy pełne wsparcie, opiekę Biegłego Rewidenta oraz Doradcy Podatkowego.

Wynikiem naszych usług jest sprawdzona, rzetelna dokumentacja księgowa, prawidłowe naliczenia podatków i prawidłowo sporządzone deklaracje podatkowe oraz uzgodnione rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS. Jeżeli Klient stwierdzi, że faktycznie powstały u niego jakiekolwiek zaległości lub też nie jest pewny czy rozliczenia są prowadzone prawidłowo

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@acco.eu

OBSŁUGA KSIĘGOWO-PODATKOWA FIRM NIEPOSIADAJĄCYCH W POLSCE SIEDZIBY

Kompleksowa opieka księgowo-podatkowa + bieżące doradztwo dla wymagających

Biuro rachunkowe ACCO świadczy profesjonalne usługi Pełnomocnika Podatkowego (dla firm zarejestrowanych w Unii Europejskiej) i Przedstawiciela Podatkowego (dla firm zarejestrowanym poza Unią Europejską).

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby zagranicznych firm, które nie posiadają w Polsce siedziby i planują lub już prowadzą działalność biznesową w naszym kraju. Właśnie dlatego przeprowadzimy Państwa przez całą ścieżkę administracyjną, krok po kroku oraz zagwarantujemy kompleksową opiekę księgowo-podatkową.

Pełnomocnik lub Przedstawiciel Podatkowy dopilnuje w Państwa imieniu wszystkich niezbędnych formalności wobec administracji podatkowej w Polsce.

Oferujemy rejestrację firmy wraz z kompleksowym i aktywnym wsparciem księgowo-podatkowym w zakresie zgodności podejmowanych działań biznesowych z polską jurysdykcją administracyjną i skarbową.

Prowadzimy proces wnioskowania o zwrot podatku VAT.

W ramach usług Pełnomocnika Podatkowego i Przedstawiciela Podatkowego skutecznie reprezentujemy zagraniczne firmy w relacjach z urzędami i instytucjami finansowymi.

Oferujemy pełną i profesjonalna obsługę w językach obcych – każdorazowo dopasowaną do bieżących potrzeb naszych Klientów.

Gwarantujemy sprawną i szybką realizację wszystkich formalności oraz pełną poufność i bezpieczeństwo danych.

OBOWIĄZEK USTANOWIENIA PEŁNOMOCNIKA PODATKOWEGO LUB PRZEDSTAWICIELA PODATKOWEGO

Ustanowienie Pełnomocnika Podatkowego lub Przedstawiciela Podatkowego to obowiązek dla niektórych firm wynikający wprost z ustawy o VAT. Jeżeli więc nie posiadają Państwo siedziby działalności w Polsce i dokonują Państwo transakcji opodatkowanych podatkiem VAT w jednym z 27 krajów Unii Europejskiej, wówczas zgodnie z przepisami ww. ustawy są Państwo zobowiązani do ustanowienia Pełnomocnika lub Przedstawiciela Podatkowego.

Jakie korzyści zapewniamy?

Co zyskają Państwo wybierając nasze usługi?

 • Pełne bezpieczeństwo prawne
 • Maksymalny komfort współpracy oraz oszczędność czasu
 • Systematyczna optymalizacja kosztów/zysków
 • Profesjonalna i kompleksowa obsługa w języku angielskim
 • Opieka dedykowanego eksperta i aktywne doradztwo księgowe
 • Elastyczne formy współpracy połączone ze sprawną komunikacją
 • Maksymalne zaangażowanie, profesjonalizm najwyższej jakości i pełna poufność

USŁUGI PEŁNOMOCNIKA PODATKOWEGO I PRZEDSTAWICIELA PODATKOWEGO – OFERTA

Biuro rachunkowe ACCO zapewnia swoim Klientom profesjonalne usługi Pełnomocnika Podatkowego i Przedstawiciela Podatkowego obejmujące następujące obszary:

 • Pełnomocnik Podatkowy (dla firm z UE) / Przedstawiciel Podatkowy (dla firm spoza UE);
 • Wypełnianie wszelkich obowiązków podatkowych w imieniu Klienta;
 • Sprawna rejestracja do celów podatku VAT;
 • Prowadzenie i przechowywanie ewidencji VAT oraz niezbędnej dokumentacji;
 • Naliczanie i zwroty podatku VAT;
 • Reprezentacja oraz współpraca z polskimi urzędami i instytucjami finansowymi;
 • Sporządzanie deklaracji i oświadczeń podatkowych;
 • Profesjonalne doradztwo podatkowe;
 • Kompleksowa obsługa Klienta w językach obcych

Naszym Klientom zapewniamy rzetelne i odpowiedzialne partnerstwo. Poza usługami Pełnomocnika i Przedstawiciela Podatkowego, oferujemy Państwu także kompleksową obsługę księgowo-podatkową, z gwarancją fachowego i aktywnego doradztwa w językach obcych.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji