STUDIUM PRZYPADKÓW ACCORACHUNKOWOŚĆ / KSIĘGOWOŚĆ / PODATKI / KADRY & PŁACE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Case Studies z zakresu rachunkowości, księgowania, podatków oraz zarządzania kadrami. Zaprezentowane przypadki odzwierciedlają nasze podejście do współpracy oraz przedstawiają unikalne metody komplementarnej obsługi Klientów – zachęcamy do lektury!

DLA INNYCH TYLKO WYZWANIE, DLA NAS WYMIERNA KORZYŚĆ

Prezentujemy ACCO Studies:

Gwarantujemy korzyści

Przedstawiamy skutki naszych działań z punktu widzenia Klienta – gwarantujemy wymierne korzyści z zachowaniem bezpieczeństwa prawnego.

Opracowujemy, rekomendujemy i wdrażamy

Przedstawiamy cały proces analityczny, opracowany zakres usług i unikalne metody dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Nie boimy się wyzwań i wyjścia poza utarte schematy

Przedstawiamy ciekawe przypadki, które wymagały niestandardowych rozwiązań księgowo-podatkowych.

branza-samochodowa

Branża automotive

Zaproponowany model współpracy, łączący w sobie tradycyjną księgowość stacjonarną oraz outsourcing usług księgowych, był idealnym rozwiązaniem dla naszej firmy. Dzięki temu nie naruszono struktur przedsiębiorstwa, a profesjonalizm zarządu i pracowników firmy outsoursującej, dał nam poczucie bezpieczeństwa w dziedzinie księgowości, finansów oraz administracji kadrowo-płacowej.

W powyższym modelu współpracy znaczącą rolę odgrywała kreatywność, doświadczenie oraz duże zdolności interpersonalne Prezesa Spółki ACCO Accounting & Consulting Office, który służył cennymi wskazówkami w zakresie zagadnień biznesowych.
Podstawowe cechy współpracy z pracownikami ACCO to szeroka wiedza, terminowość, elastyczność oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta.

Dyrektor Generalny, Europa Centralo-Wschodnia

Branża budowlano – architektoniczna

Branża budowlano-architektoniczna

Zarząd Spółki ACCO Accounting & Consulting Office pomógł nam sprawnie, w bardzo krótkim czasie i bez żadnych komplikacji dokonać likwidacji Spółki córki, a następnie otworzyć Oddział firmy w Polsce co miało bezpośredni wpływ na korzyści finansowe dotyczące zagadnień podatkowych spółki matki.

W naszej dotychczasowej współpracy zaprezentował się jako partner godny zaufania, reprezentując wysoki poziom świadczonych usług zarówno w okresie likwidacji Spółki jak i zakładania nowego Oddziału. Profesjonalizm osób z zakresu prowadzenia księgowości potwierdzają również przeprowadzone kontrole US.

Prokurent / Dyrektor Zarządzający

branza-finansowa

Sektor finansowy

Współpraca z zarządem i pracownikami przebiega w sposób sprawny, rzetelny i terminowy, co stanowi istotną kwestię przy outsourcingu usług księgowych i doradczych.

Co więcej ACCO wykazało się niezwykłym zainteresowaniem w możliwościach optymalizacyjnych. Znalazło wśród naszych usług możliwość odzyskiwania VAT.

Zarówno członkowie zarządu, jak i pracownicy pomogli nam sprawnie, szybko i bez dodatkowych kontroli z Urzędu Skarbowego odzyskać VAT sprzed kilku lat, co nie jest takie oczywiste w przypadku branży finansowej.

Zespół wykazuje się doskonałym przygotowaniem merytorycznym. ACCO Accounting & Consulting Office świadczy usługi na wysokim poziomie, z dużym zaangażowaniem we współpracę z naszą firmą.

Polecamy niniejszą firmę jako godnego polecenia Partnera w biznesie.

CEO

branza-elektroniki-przemyslowej

Branża elektroniki przemysłowej

Pracownicy Firmy ACCO Accounting & Consulting Office to osoby, które podołają nawet najbardziej wymagającym zadaniom z obszaru finansów i rachunkowości. Nieoceniona pomoc przy wdrożeniu zmian koniecznych do przystosowania naszej firmy do standardów nowego właściciela. Swoimi działaniami obniżyli koszty funkcjonowania jednostki. Tematyka zarządzania płynnością finansową czy doradztwo w sprawach biznesu jest im dobrze znane.

Wysoko cenimy sobie ich profesjonalizm, uczciwość i zaangażowanie w świadczone usługi.

Prezes Zarządu

branza-it

Branża IT

Pracownicy firmy ACCO Accounting & Consulting Office zarządzali w naszej firmie działem finansowo – księgowym oraz HR w zakresie kadr i płac. Pomimo rozpoczęcia współpracy w trudnym momencie (przejęcia zorganizowanego przedsiębiorstwa od nowo nabytej Spółki oraz outsourcing części funkcji finansowo-księgowych do regionalnej centrali w Niemczech) dział finansowo-księgowy oraz kadrowo-płacowy szybko wdrożył się w organizację naszej jednostki. Przejęli zarządzanie w/w strukturami i przywrócili funkcjonalność naszej jednostki.

To profesjonaliści, którzy cechują się dużą elastycznością i zaangażowaniem.

Executive Vice-President of International Operations

Zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższych światowych standardów