ACCO ACCOUNTING & CONSULTING – STRATEGIA FIRMYBIURO RACHUNKOWE / USŁUGI KSIĘGOWO-PODATKOWE / OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA / DORADZTWO PODATKOWE

Nasza strategia obejmuje przede wszystkim sprawdzone know-how, dedykowane usługi oparte o wzajemną transparentność oraz niezawodne procedury. Te wartości sprawiają, że realizujemy naszą strategię profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, połączonej z aktywnym doradztwem podatkowym.

Nasza strategia rozwoju i kierunek działań uzależnione są przede wszystkim od potrzeb biznesowych naszych Klientów, którzy dążą do przekazania części obowiązków związanych z prowadzeniem firmy – w zakresie księgowości, kadr i płac – oraz uzyskania profesjonalnej opieki podatkowej opartej na zasadzie odpowiedzialnego partnerstwa.

Alicja Korbecka

Doradca podatkowy, Prezes Zarządu ACOO Accounting & Consulting Office

PODSTAWY NASZEJ STRATEGII

Wieloletnie doświadczenie i certyfikowane kwalifikacje naszych ekspertów

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia, a ciągły rozwój naszych ekspertów i tym samym ich wysokie kwalifikacje i kompetencje potwierdzają zdobywane wciąż certyfikaty i uprawnienia.

Wsparcie dla każdego

Nasza oferta skierowana jest zarówno do korporacji, jak i przedstawicieli MŚP, reprezentujących wszystkie branże i obszary biznesowe.

Podstawowy zestaw usług

W ramach naszego wsparcia oferujemy profesjonalny outsourcing księgowy i kadrowo-płacowy, a także profesjonalne i bieżące doradztwo podatkowe.

Obsługa w językach obcych

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę polskich i zagranicznych firm również w językach obcych.

Polskie oraz międzynarodowe standardy

Nasze wsparcie obejmuje usługi księgowe w oparciu o polskie przepisy, jak i Międzynarodowe Standardy Rachunkowości i inne.

Jakość pod znakiem ISO

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych oraz jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty ISO 9001 oraz wdrażany ISO 27001.

Zaufanie i satysfakcja Klientów

Stali Klienci stanowią 95% odbiorców naszych usług – właśnie dlatego naszą wizytówką są zaufanie i satysfakcja naszych Klientów.

Obsługa w dwóch lokalizacjach

Prowadzimy działalność w dwóch lokalizacjach – w Warszawie oraz Grodzisku Mazowieckim, gdzie znajduje się nasze Centrum Operacyjne.

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów – właśnie dlatego zapewniamy wyjątkowo korzystną relację jakości do ceny naszych usług.

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Zespół ekspertów ACCO

Specjalistyczna wiedza i międzynarodowe doświadczenie – to nasze atuty, które sprawiają, że nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Niezawodna strategia działania

W trakcie 25 lat wypracowaliśmy niezawodne know-how, które zapewnia naszym Klientom wysokie bezpieczeństwo i wymierne korzyści biznesowe.

Nasza oferta

Na co dzień łączymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową z usługami biura rachunkowego i profesjonalnym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji