CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?BIURO RACHUNKOWE / PEŁNA OBSŁUGA KSIĘGOWO-PODATKOWA I KADROWO-PŁACOWA / PROFESJONALNE DORADZTWO PODATKOWE

Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Właśnie dlatego na co dzień łączymy obsługę księgowo-podatkową i kadrowo-płacową z usługami biura rachunkowego oraz bieżącym doradztwem. To sprawia, że nasi Klienci zyskują profesjonalną i kompleksową opiekę ekspertów i wymierne korzyści biznesowe.

Zakres usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Każdorazowo proponujemy unikalne rozwiązania – możemy przejąć wszystkie obowiązki w danym obszarze lub jedynie część procesów.

Dlaczego warto zostać naszym partnerem biznesowym?

  • Gwarantujemy obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz doradczą – wszystko w ramach jednej firmy.
  • Zapewniamy bieżące wsparcie i aktywne doradztwo podatkowe.
  • Stawiamy na sprawną komunikację w oparciu o nowoczesne rozwiązania IT.
  • Monitorujemy rynek i dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb Klientów.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo prawne, odpowiedzialne partnerstwo i optymalizację zysków.

0

Lat działalności na rynku

0

Profesjonalizmu

0

Dyplomowanych profesjonalistów

0

Stałych klientów

Co nas wyróżnia?

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. W ramach profesjonalnej i kompleksowej obsługi zapewniamy: usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe, bieżące wsparcie, usługi Hot-Line.

Ponad 25 lat doświadczenia

Przez ponad 25 lat wspieramy krajowe i międzynarodowe spółki kapitałowe, w tym także klientów korporacyjnych i zagranicznych.

Dedykowany Doradca

Gwarantujemy wsparcie dedykowanego doradcy, który znając specyfikę działalności Klienta, na bieżąco monitoruje możliwości optymalizacji kosztów, wyjaśnia bieżące wątpliwości, przekazuje informacje ekspertów.

Przejmujemy kluczowe funkcje zarządcze w księgowości

Na życzenie Klienta, przejmujemy kluczowe obowiązki związane w księgowości – m.in. funkcje Głównego Księgowego, Analityka, Kontrolera, Dyrektora Finansowego.

Odpowiedzialność przed instytucjami

Przejmujemy odpowiedzialność przed instytucjami – urzędami skarbowymi, PIP, ZUS, GUS, gwarantując przy tym najwyższe standardy etyki zawodowej.

Obsługa wewnątrz struktur Klienta

Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów – świadczymy usługi w oparciu o wewnętrzne oprogramowanie Klienta, zapewniając maksymalny komfort współpracy.

Doradztwo Hot Line

Oferujemy bieżące wsparcie księgowo-podatkowe oraz doradztwo w zakresie płac i prawa pracy w formie profesjonalnych konsultacji telefonicznych.

Transparentność kosztów

Budżet naszych usług jest szczegółowo zaplanowany – zapewniamy całkowitą przewidywalność kosztów, a o ewentualnych kosztach dodatkowych informujemy z wyprzedzeniem.

Obsługa w językach obcych

W ofercie posiadamy profesjonalną i bieżącą obsługę także w językach obcych.

Obsługa księgowa w oparciu o MSR

Świadczymy usługi księgowe w oparciu o ustawę o rachunkowości, ale również: MSSF/MSR, US GAAP, HGB i inne.

Certyfikaty ISO

Jakość naszych usług oraz najwyższe standardy poufności informacji potwierdzają międzynarodowe normy ISO 9001 oraz wdrażany ISO 27001.

Zarządzanie informacją z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie

Wdrażane usługi ACCI BusinessMobile oraz Analizy BusinessIntelligence umożliwiają dostęp do danych Klienta przez 24h/dobę oraz zdalną konsolidację raportów w ramach grupy spółek.

Natychmiastowa reakcja na potrzeby Klienta

Wiemy, jak ważny w biznesie jest czas. Właśnie dlatego szybko reagujemy na potrzeby Klienta. Bez zbędnej zwłoki przekazujemy pilne informacje w ramach usługi Hot Line, a jeżeli nie jest to możliwe – wskazujemy najszybszy możliwy termin przekazania odpowiedzi.

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów. Właśnie dlatego posiadamy ubezpieczenie OC w wysokości 2 000 000 PLN oraz ubezpieczenia dodatkowe.

Knowlegde Sharing

Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje i aktualizujemy specjalistyczną wiedzę, którą następnie przekazujemy naszym Klientom w formie bieżącego wsparcia oraz publikacji i unikalnych Case Studies.

Członkostwo w międzynarodowych organizacjach

Od wielu lat przynależymy do prestiżowych organizacji, które należą m.in. do największych międzynarodowych izb handlowych w Polsce.

Nowoczesne narzędzia

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne (w tym również autorskie) rozwiązania IT, które zapewniają sprawną komunikację, komfort współpracy i przede wszystkim bezpieczeństwo informacji.

Elektroniczny obieg dokumentów

Wdrażane usługi E-Teczki Pracownicze, E-Pulpit Menedżera czy skanowanie faktur kosztowych umożliwiają maksymalizację komfortu współpracy, usprawniają przepływ informacji oraz zapewniają bieżący i szybki dostęp do dokumentów firmowych naszych Klientów.

STAWIAMY NA CIĄGŁY ROZWÓJPOZNAJ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA ACCO

ACCO BusinessMobile

Nasza autorska aplikacja ułatwia komunikację i bieżące zarządzanie informacjami księgowo-kadrowymi w dowolnym miejscu i czasie.

ACCO BusinessIntelligence

Nasze autorskie rozwiązania gwarantują naszym Klientom dostęp do wszystkich niezbędnych danych 24/7, konsolidację raportów oraz bieżące wsparcie w podejmowaniu decyzji.

E-Pulpit Menedżera

Nasi Klienci otrzymują szybki dostęp do raportów księgowo-podatkowych, w tym danych na temat przychodów, kosztów, rozrachunków oraz informacji podatkowych i kadrowych.

Panel Klienta

Naszym Klientom zapewniamy wysoki komfort współpracy, sprawną komunikację oraz stały dostęp online do wszystkich danych księgowo-kadrowych.

Skanowanie faktur zakupowych

Skanujemy faktury lub umożliwiamy bezpośrednie skanowanie dokumentów u Klienta, wdrażając tym samym elektroniczny obieg dokumentów oraz zapewniamy profesjonalną i bezpieczną archiwizację oraz błyskawiczny dostęp do dokumentów w wersji online.

Elektroniczny obieg dokumentów

Zapewniamy pełną automatyzację obiegu dokumentów online – z zachowaniem standardów RODO 2018 w zakresie ochrony danych osobowych.

E-pracownik

Gwarantujemy komfort zarządzania czasem pracy, delegacjami, urlopami oraz ułatwiamy bieżącą kontrolę nad dokumentacją kadrową pracowników naszych Klientów.

E-teczki pracownicze

W ofercie posiadamy także e-teczki pracownicze, dzięki którym nasi Klienci zyskują szybki dostęp do danych swoich pracowników i mogą sprawniej zarządzać swoją kadrą.

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Zespół ekspertów ACCO

Specjalistyczna wiedza i międzynarodowe doświadczenie – to nasze atuty, które sprawiają, że nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Niezawodna strategia działania

W trakcie 25 lat wypracowaliśmy niezawodne know-how, które zapewnia naszym Klientom wysokie bezpieczeństwo i wymierne korzyści biznesowe.

Nasza oferta

Na co dzień łączymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową z usługami biura rachunkowego i profesjonalnym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji