ACCO ACCOUNTING & CONSULTING – NASZA MISJABIURO RACHUNKOWE / PEŁNA OBSŁUGA KSIĘGOWO-PODATKOWA I KADROWO-PŁACOWA / PROFESJONALNE DORADZTWO PODATKOWE

Aktywne wsparcie w utrzymaniu długofalowego wzrostu i wyzwalaniu potencjału systematycznego i przede wszystkim – bezpiecznego rozwoju naszych Klientów – to misja, która przyświeca nam na co dzień w ACCO. To sprawia, że patrzymy na biznes naszych Klientów w szerszej perspektywie.

Alicja Korbecka

Doradca podatkowy, Prezes Zarządu ACOO Accounting & Consulting Office

KOMPLEKSOWE WSPARCIE ZARZĄDZANIA I SYSTEMATYCZNA OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Naszą misją są: kompleksowe wspieranie zarządzania i systematyczna optymalizacja kosztów w zakresie wszystkich działań biznesowych naszych Klientów. Wykorzystujemy do tego sprawdzone i dedykowane rozwiązania – informatyczne, operacyjne i strukturalne.

Na co dzień wspieramy naszych Klientów, przejmując działania w zakresie księgowości, rachunkowości, obsługi kadr i płac, raportowania oraz doradztwa podatkowego – tak, by mogli oni całkowicie skoncentrować się na zarządzaniu i istotnych działaniach biznesowych.

Lat działalności na rynku
Dyplomowanych profesjonalistów
Stałych klientów

Na biznes naszych Klientów patrzymy w szerszej perspektywie,

proponując rozwiązania prowadzące do skutecznej optymalizacji wszystkich działań. Wierzymy, że sukces i trwały rozwój firmy wymagają wszechstronnego działania i dbałości o wiele aspektów biznesu jednocześnie. By firma mogła w pełni osiągać założone cele, wszystkie jej obszary muszą rozwijać się harmonijnie.


POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Zespół ekspertów ACCO

Specjalistyczna wiedza i międzynarodowe doświadczenie – to nasze atuty, które sprawiają, że nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Niezawodna strategia działania

W trakcie 25 lat wypracowaliśmy niezawodne know-how, które zapewnia naszym Klientom wysokie bezpieczeństwo i wymierne korzyści biznesowe.

Nasza oferta

Na co dzień łączymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową z usługami biura rachunkowego i profesjonalnym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji